Blanco B442979 Garbage Disposal
| Item: | B442979 |
| Finish: | Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Depth | 13-2/5" |
| Horsepower | 1 HP |
| RPM | 1500 RPM |
| Additional Information | • Food Waste Disposal - Max |
| Weight | 21 lbs |
| Width | 8" |
| Product Specifications |
| Warranty |



