Franke FCT200 Miscellaneous Kitchen Accessory
| Item: | FCT200 |
| Finish: | N/A |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 14-11/16" |
| Width | 10-1/2" |
| Features | • Chiller Tank |
| Additional Information | • 1 gph Flow Rate |
| Weight | 62 lbs |
| Low Lead Compliant | Yes |
| Product Specifications |
| Warranty |

