Grohe G40955GN1 "Allure" Grab Bar
| Item: | G40955GN1 |
| Finish: | Brushed Cool Sunrise |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 2-13/16" |
| Width | 12-13/16" |
| Height | 2-3/16" |
| Construction | Metal |
| Bracket Width | 2-3/16" |
| Bracket Height | 2-3/16" |
| Projection | 2-13/16" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

