The Stock Market Home
>
Newport 365 - Fairlynn
>
Bathroom Accessories
>
Towel Bars
> Newport Brass
>
N80-02/09
Newport Brass N80-02/09 "Newport 365 - Fairlynn" Towel Bar
| Item: | N80-02/09 |
| Finish: | Old World Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Towel Bar Configuration | Single Towel Bar |
| Bar Length | 24" |
| Length | 31-3/4" |
| Construction | Solid Metal |
| Bar Diameter | 0-5/8" |
| Bracket Diameter | 2-1/8" |
| Extension From Wall | 3-11/16" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

