The Stock Market Home
>
Newport 365 - Rydder
>
Bathroom Accessories
>
Paper Holders
> Newport Brass
>
N81-27/09
Newport Brass N81-27/09 "Newport 365 - Rydder" Paper Holder
| Item: | N81-27/09 |
| Finish: | Old World Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 6-9/16" |
| Construction | Solid Metal |
| Bar Diameter | 0-5/8" |
| Bracket Width | 2" |
| Bracket Height | 2" |
| Extension From Wall | 3-1/2" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

