Delta Faucet DRP100980BL "Larkin" Tub Spout
| Item: | DRP100980BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3" |
| Depth | 6-19/50" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Handle Material | Plastic |
| Warranty |
| Item: | DRP100980BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3" |
| Depth | 6-19/50" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Handle Material | Plastic |
| Warranty |